MENU
0
0

Katalogy / značky Značka: Alf Italy Zobrazit produkty

O společnosti

Kvalitní nábytek v dýze, design, komfort, nadčasovost, italská kvalita a praktičnost – to vše charakterizuje nábytek firmy Alf. Italská firma Alf Group je jednou z nejvýznamnějších společností s nábytkem na mezinárodním trhu. Nové produkty odrážejí změny v životním stylu a následují současné trendy. Alf je renomovaná značka a tradiční ikona nábytkářského průmyslu světového ohlasu. Alf se specializuje na moderní italské kuchyně, ložnice a nábytek s multifunkčními, tzv. „smart“ prvky. Některé kousky tohoto designového italského nábytku jsou k vidění v luxusních vilách celebrit a mediálně známých osobností. Nábytek z dílny Alf si nejednou zahrál v hollywoodských trhácích i romantických komediích. Je to kvalita, která je vidět.

Historie:
Počátek firmy se datuje zhruba od roku 1950. Skupina vysoce kvalifikovaných a zkušených italských řemeslníků založila kooperaci, kde vyráběla dřevěný nábytek. Během několika málo let se Alf stal důležitým článkem na trhu dřevozpracujícího průmyslu. Jejich úsilí přineslo rychle výsledky. Od počátku šedesátých let se Alf rozšířil díky úspěchu dovedností v oblasti designu a ve výrobě nábytku do ložnic. Jak se trh vyvíjel v průběhu let, Alf vždy splnil požadavky zákazníků rychle a rozšířil svou výrobu. Alf dnes stále rozšiřuje svůj podíl na trhu díky specializaci na nábytek do obývacího pokoje, odborné znalosti v oblasti poskytování špičkových služeb a záruku včasné výroby a dodávky svých výrobků.

Made in Italia:
Veškeré produkty firmy Alf jsou vymýšleny a vyráběny v Itálii tak, aby zajistily svědomitou a důslednou kontrolu všech fází výroby. Všechny komponenty a suroviny jsou vybrány a zakoupeny od špičkových evropských a mezinárodních dodavatelů. Nevázaná kreativita, svědomitá výroba a specifické a inovativní technologické know-how jsou to, co dělá nábytek firmy Alf jedinečným a mohou se pyšnit značkou „vyrobeno v Itálii“.

Technologie a inovace, služby zákazníkům:
Inovace byla vždy součástí výrobní kultury Alfu. Jejich cílem je spokojenost zákazníka. Alf Group se soustřeďuje na styl a technologický výzkum na specifické návrhy zaměřené na zajištění maximální kvality tak, aby svým zákazníkům poskytl luxusní, pohodlný ale také cenově dostupný italský nábytek. Zkoumání současného životního stylu je vede ke zjištění, že lidé požadují maximální svobodu při kombinaci různých produktů. Toto designové studio Alf si zajišťuje vlastní výrobu komerčního i na zakázku vyráběného nábytku, nabízí tak vybavení celého interiéru. Praktické nápady pro skladování jsou trendy, a mají je rádi lidé bez ohledu na to, zda si nábytek pořizují dnes, nebo za 10 let. Modulární systémy jsou výsledkem nepřetržité technologie a typologického výzkumu. Výrobní linky Alf jsou organizovány tak, aby zaručovaly maximální kvalitu výrobků. Zkušenosti a odborné znalosti tvůrců se projevují ve výrobním procesu. To je kombinováno s neustálou technologickou inovací výrobních linek.

Materiály:
Alf pečlivě vybírá nejlepší materiály pro své výrobky. Vysoká kvalita italského nábytku je zaručena v materiálové jakosti povrchů i výplní, nebo v samotných dispozicích nábytku. Výběr nejlepších dřevin pro dýhu, široká škála barevných variací v laku, kvalitní řemeslníci – to vše vytváří současné trendy.

Záruka spolehlivosti a kvality: 
Kvalita života je zásadní součástí každodenního života. Výrobky firmy Alf jsou výsledkem neustálého závazku poskytovat veřejnosti co nejširší výběr produktů pro vytváření jejich domácího prostředí. Skupina Alf představuje kvalitu založenou na dřevěném průmyslu a řemeslné výroby v regionu Veneto, které je mezinárodně uznávané jak jedna z nejdůležitějších oblastí výroby nábytku na světě. Již v roce 1951, kdy se rozhodla vyrábět v průmyslovém měřítku, si firma Alf dala za cíl sjednocení kvality a spolehlivosti s inovativním designovým přístupem a neomezenou kreativitou.

Videa

Představení společnosti

Kolekce Montecarlo

Kolekce Novecento - jídelna a ložnice

Kolekce Claire - ložnice

Kolekce Claire - jídelna

Kolekce Oceanum - ložnice

Video ITALIER - kolekce Olimpia

Kolekce Oceanum - jídelna

Video ITALIER - kolekce Matera

Video ITALIER - kolekce Mid Century

Video ITALIER - kolekce Heritage

Video ITALIER - kolekce Athena

Video ITALIER - kolekce Frida

Video ITALIER - kolekce Monaco

Video ITALIER - kolekce Artemide

Video ITALIER - kolekce Claire

Video ITALIER - kolekce Oceanum

Video ITALIER - kolekce Montecarlo

Video ITALIER - kolekce Bellagio

Belpasso - ložnice

Belpasso - jídelna a obývací pokoj

Katalogy

Načíst další ( 1 )

Galerie

3D prvky