MENU
0
0

Katalogy / značky Značka: Tonin Casa Zobrazit produkty

O společnosti

Produkty Tonin Casa jsou kompletně vyrobeny v Itálii: každá položka pochází z nápadů našich designérů, z kvality a rafinovanosti materiálů, z vášně, která nás inspiruje a z jedinečnosti italského vkusu.

 

Historie
Společnost Tonin Casa, kterou založil Gianni Tonin před více než třiceti lety, byla od počátku dokonalým příkladem vášně, elegance a výzkumu v oblasti nábytku. V roce 1975 se zabývala především výrobou obuvi a klasického nábytku. V roce 1982 vydala svůj první katalog. Kvůli úspěchu a důvěře klientů začala na počátku devadesátých let s výrobou moderního nábytku. Od té doby se společnost Tonin Casa neustále rozvíjela a vyvíjela. Zapojila se do celosvětového prodej a exportu výrobků „100% made in Italy“. Firma se nachází v oblasti Padovy. Zahrnuje v dokonalé a funkční synergii administrativní oddělení, umělecké laboratoře, sklad a showroom. 

Styl
Všechny výrobky italské značky Tonin Casa jsou vyráběny s výběrem trendových, rafinovaných a elegantních surovin, které usilují o vysoké bezpečnostní standardy a vysokou spolehlivost. Základním cílem je spojit krásu a funkčnost, tradici a inovaci, propracované detaily a soudržnost mezi jednotlivými prvky. Všechny výrobky mají naprosto originální charakter. Každý jednotlivý kus má svou vlastní duši: duši těch, kteří si ji vybrali pro domov.

 

Jedinečná pro kvalitu a originalitu svých produktů od stolů, konferenčních stolků, židlí a křesel až po postele, příborníky, knihovny, ale i osvětlení a mnoho dalších doplňků a zařizovacích doplňků. Syntéza vášně, řemeslné zručnosti, funkčnosti a nových trendů v oblasti designu, Tonin Casa přináší světu krásu 100% vyrobených v Itálii. Kvalita, smysl pro detail a italský vkus, aby každý prostor ozvláštnil a splnil nejrozmanitější potřeby současného bydlení.

 

Jejich filozofie říká: ''V naší době by si každý měl umět vytvořit svůj vlastní design.'' 

Videa

Tonin Casa - kolekce Opera Night 2020

Tonin Casa - kolekce Plume

Tonin Casa - kolekce Random

Tonin Casa - kolekce Sinergy

Tonin Casa - kolekce Dot

Tonin Casa - kolekce Beetle

Tonin Casa - kolekce Sintesi

Tonin Casa - kolekce Prime

Tonin Casa Showroom 2020

Katalogy

Galerie

3D prvky