MENU
0
0

Naši partneři

REZIDENCE OSKARKA

Developerský projekt v Českých Budějovicích

www.rezidenceoskarka.cz

ITALIER je dodavatel nábytku a přináší řadu výhod pro budoucí majitelé nemovitostí.

 

Rezidence se vyznačuje svoji funkční architekturou, kdy střecha i fasády jsou tvořeny z velké části zelenou vegetací. Další předností jsou velkorysé terasy a balkony, velké množství krytých parkovacích míst a skvělá dostupnost.  Celkem nabízí 110 bytových jednotek ve dvou věžích dispozičního řešení 1+kk až 4+kk.

Nově budovaný objekt  má velmi dobrý koncept návrhu, díky kterému nedojde jeho realizací ke zhoršení tepelného komfortu celé oblasti. V jeho nejbližším okolí naopak dojde k výraznému zlepšení zejména prostřednictvím optimální koncepce zelené infrastruktury z jižního směru. 

Tento budějovický projekt výrazně přesahuje nastavenou úroveň běžně realizovaných projektů a zařazuje se do elitní společnosti pokročilých návrhů, které snesou srovnání i s náročnou zahraniční konkurencí. (Podloženo certifikací GREENPASS)

Rezidence Oskarka je výjimečná z hlediska dopravní obslužnosti. A to hlavně díky své poloze v blízkosti centra Českých Budějovic, veškeré občanské vybavenosti, množství autobusových i trolejbusových linek MHD, ale také blízkostí krásné okolní přírody.

Parkování: celkem 122 parkovacích míst v hromadných podzemních garážích na úrovni 1.NP. Většina stání v objektu BD je tvořena zdvihacím zařízením typu liftparker a budou sloužit výhradně pro majitele bytů.

Dále bude zbudováno 22 venkovních návštěvnických stání. Z toho 2 jsou vyhrazena pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Komerční prostory: v 1.NP jsou umístěny dva komerční prostory, které poskytnou obyvatelům domu další služby a občanskou vybavenost.

Inteligentní řízení technologií LOXONE: inteligentní řízení celé rezidence zahrnuje zónovou regulaci topení, přehled spotřeby energií a vody, přístupový systém pomocí NFC a domovní videotelefony.

 

 

 

RODINNÉ DOMY SRUBEC - Stavoslav s.r.o.

Developerský projekt v Českých Budějovicích

nove-bydleni-srubec.cz

ITALIER je dodavatel nábytku a přináší řadu výhod pro budoucí majitelé nemovitostí.

 

Projekt představuje moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, dostatek místa pro celou rodinu a lokalitu s výhledem do krajiny, přitom ale snadno dostupnou do centra Českých Budějovic.

Domy jsou dvoupodlažní o dispozici 5 KK (140 m2 užitná plocha), součástí domu je vlastní zahrada, terasa a 2 krytá parkovací stání. Přízemí domu dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí se dále nachází vstupní hala se zádveřím, sklad s vchodem na parkovací stání. V patře domu jsou 3 ložnice, pracovna, prostorná hala s možností umístění vestavěných skříní a koupelna s vanou, sprchou a WC. Koupelna má vlastní okno. Poskytne tak dostatek denního světla a možnost přímého větrání. 

ŘD jsou vytápěné tepelnými čerpadly (vzduch, voda), mají trojskla okna. Před domem jsou 2 krytá parkovací stání se vstupem jak do domu, tak do skladu. Místo poskytne komfortní bydlení, dostatek klidu a soukromí pro pohodlný život. Lokalita Srubec a blízké okolí má všechny služby pro občanskou obslužnost (škola, mateřská škola, MHD, lékař, potraviny, pošta, apod.). Nově se nachází asi 200 m od domů točna autobusu MHD a pro děti zde bude dětské venkovní hřiště. Centrum města České Budějovice je na dosah (10 min. autem). V současné době nabízíme k prodeji II. etapu projektu, tzn. 10 řadových domů (domy č. 9 – 18) v cenách od CZK 9.585.000,-. Domy se budou prodávat zkolaudované, předpokládaný termín dokončení je 2022. Zajistíme pro Vás v rámci projektu výhodné financování za aktuálně dobrých podmínek.

Charakteristika řadových domů: 

  • důraz na velkorysost prostoru (5KK, 140 m2 užitná plocha, dvoupodlažní)
  • moderní design (více skleněných ploch, denní světlo, úložné prostory, vzdušné a příjemné prostory)
  • pohodlí a soukromí rodiny (vlastní zahrada, terasa, velké místnosti, pohodlná a široká chodba, příruční sklad se vstupem z parkoviště, 2 krytá parkovací stání) 
  • nízké provozní náklady (tepelné čerpadlo vzduch – voda, okna 3 skla)
  • dobrá dostupnost služeb občanské obslužnosti (škola, školka, MHD, v blízkosti lékař, obchody, centrum města České Budějovice 10 min. autem). 
  • Atraktivní lokalita Srubec, Na Štětkách (točna MHD, dětské hřiště, škola, školka, obklopeno přírodou).

Místo pro Vaše komfortní harmonické bydlení v dosahu města a přírody zároveň.  

 

 

TEMPUS DESIGN a.s.

Návrhy interiérů bytů, domů a komerčních prostor

www.tempus-design.cz

 

Vytvoříme domov kde budete sami sebou

Tempus Design se od svého vzniku rozrostl ve velkou rodinu kreativních a inovativních architektů a designérů.

Věříme, že ty nejlepší návrhy jsou výsledkem dialogu a důvěry mezi designérem a klientem. Snažíme se vždy vyjít vstříc potřebám klientů a zakládáme si na přátelských vztazích, to vše jde ruku v ruce. Naše kancelář pro Vás bude místem, kde se setkává profesionální přístup, smysl pro cit a obrovská dávka vášně pro to, co děláme. Společně pak uskutečníme Váš sen. Sen o bydlení pro Vás samotné, pro rodinu. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně a naše spolupráce pro vás byla co nejpřínosnější.

Patříme ke skupině firem pod značkou Tempus, kde jsme připraveni Vám, našim klientům, nabídnout skutečně komplexní služby, od prvního návrhu, přes stavební úpravy, vybavení interiéru, až po služby realitní kanceláře, to vše pod jednou střechou. I proto jsme v červenci 2021 pro naše klienty, obchodní partnery a developery otevřeli showroom v pražských Stodůlkách a  nyní i na Chodově, kde jsou pro Vás připraveni naši architekti, kteří Vám rádi pomohou s řešením Vašich interiérů. Zároveň Vám zde rádi představíme naši vlastní řadu nábytku a bytových doplňků Tempus Design Collection.
 

Zakladatelka a majitelka Tempus Design

Od mala jsem byla fascinována dokonalostí. Dobře vím, že ta nevzniká sama od sebe.

Vyžaduje talent, zkušenosti, spoustu času a také tvrdé práce. Jen ti nejlepší klenotníci dovedou vybrousit diamant k naprosté dokonalosti. To pro mě bylo vždy inspirací v mé práci. Pouze pokud se spojím s těmi nejlepšími architekty a designéry, budu moci nabízet to nejlepší. Mnohaletá zkušenost s developmentem, láska a nadšení pro architekturu a umění, sledování nejmodernějších trendů, práce s těmi nejuznávanějšími odborníky, to vše dohromady už dávno není mé zaměstnání. Je to můj život, od kterého jsem vždy chtěla něco víc. Tak jako Vy. Nenechte se ničím omezovat, sami si zvolte, jaký je Váš styl, jaké jsou potřeby i představy. Sdělte nám je. Kolik potřebujete místa pro Vaši rodinu, kolik na práci a kolik na zábavu. Pamatujte, že nic není problém a žádné hranice neexistují. Na konci to totiž nebude jen dům nebo byt. Bude to originál, který jinde nenajdete, bude to domov, bude to Váš splněný sen…

A sny se mají plnit.

Zuzana Červenková

 

3D vizualizace projektů

 

 

 

Ondřej Kučera

Osobní realitní makléř

www.ondrejkucera.com

Dveře do světa realit jsem otevřel před 13 lety. Velice důležitá je pro mě důvěra, empatie a spokojenost klienta. Pro nás realitní makléře je obchod s nemovitostmi denní chléb, ale pro klienty většinou velká životní událost a já jsem opravdu šťastný, když klientům mohu v této etapě pomáhat. Při samotné práci využívám nejmodernějších trendů a způsobů prezentace, ale především mi záleží na individuálním přístupu ke každému klientovi. Pokud Vám mohu být nápomocen, neváhejte se na mě obrátit.

Ondřej Kučera
Váš osobní realitní makléř

Pro klienty Ondřeje Kučery poskytujeme věrnostní slevy.