MENU
0
0

Katalogy / značky Značka: Arredo Classic Zobrazit produkty

O společnosti

Je mladá společnost založená v roce 1998 v nábytkářské čtvrti Pesaro v Marche. Od začátku společnost projevuje zájem o export, věří a investuje do účasti na hlavních průmyslových veletrzích z Milána do Paříže, USA do Dubaje a Singapuru. Arredoclassic prokázal svou inovativní a dobrodružnou povahu proniknutí na mezinárodní trhy a stal se velvyslancem všech hodnot, které tvoří Made in Italy. Tyto hodnoty se odrážejí ve sbírkách a Arredoclassic produktech, stejně jako ve firemní filozofii.

Kvalita výrobků je v souladu s tradicí mistrů nábytkářů Marche, kteří po celá desetiletí vytvářeli interiéry tak, aby vyhovovaly všem potřebám. Tato tradice je zasazena do všech produktů a detailů a vdechuje život klasickým, elegantním a jedinečným kusům nábytku. Arredo klasika objevuje charakter prostoru a vtiskne jej touhám těch, kteří jej obývají. Vdechuje život ložnicím, obývacím pokojům a jídelnám a obohacuje je o jedinečné nádechy. Od začátku má Arredoclassic mezinárodního ducha, který si vytváří své vlastní prostory s kancelářemi a showroomy po celém světě a udržuje celý výrobní řetězec v Itálii, mezi mořem a kopci Pesaro, Marche. Naše kolekce ztělesňují tradici a design italského nábytku, sbíhají znalosti a přesné linie ve formě našich kusů nábytku a vytvářejí prestižní a nezapomenutelné scénáře. Chceme nabídnout autentický výběr prostředí charakterizovaných poezií jedinečné přesnosti. Kolekce jsou vytvářeny tak, aby vyhovovaly každému vkusu a požadavkům na tvar, přičemž důsledně dbají na detaily a inovace. 

O společnosti Adora
Skutečná inovace se rodí ze zkušeností. Adora je nejnovější řada Arredoclassic, společnosti s 20letými zkušenostmi na italském trhu s nábytkem. Adora ztělesňuje všechny zkušenosti společnosti Arredoclassic a umísťuje se na domácím i zahraničním trhu. Společnost skutečně vždy věnovala zvláštní pozornost svému podnikání na zahraničním trhu a každoročně upevňovala mezinárodního ducha, který umožnil značce prosadit se po celém světě. Sbírky společnosti Adora zaručují její dosah široké a rozmanité klientele díky testovaným výrobním systémům a rychlým dodacím lhůtám na národní i mezinárodní úrovni. Spolehlivost a dalekosáhlá vize, konceptualizace inovativních a stále zajímavých řešení jsou vizitkou Adory, nadčasovými kolekcemi se současným designovým stylem Glamour. 

Certifikace UNI EN ISO 9001 2015
Společnost Arredoclassic získala certifikaci UNI EN ISO 9001: 2015, která certifikuje systém kvality „Návrh a výroba ložnic, jídelen a obývacích pokojů“. V centru zkratky ISO 9001 jsou zákazníci a jejich spokojenost s používáním produktu.

Videa

Arredo Classic - veletrh Milano 2019

Arredo Classic - představení

Arredo Classic - kolekce Fantasia - obývací pokoj

Arredo Classic - kolekce Fantasia - ložnice

Arredo Classic - kolekce Fantasia - jídelna

Arredo Classic - kolekce Donatello

Arredo Classic - kolekce Melodia

Arredo Classic - kolekce Liberty

Arredo Classic - kolekce Leonardo

ADORA Itálie 2021 - video ITALIER

ARRREDOCLASIC Itálie 2021- video ITALIER

Katalogy

Galerie

3D prvky