Jste vlastníci zámku, luxusních vil nebo letohrádků? Podívejte se na naše služby, které jsou šité na míru přímo pro vás

MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Interiér na klíč

Interiér na klíč

Profesionálně vypracované návrhy interiérů se stávají běžnou službou v soukromé i podnikatelské sféře. Vybavení interiéru na klíč Vám ušetří čas, starosti a práci s realizací. Od toho je tu náš tým nadšených a zkušených lidí z řad českých i italských designérů. Stěhujete se do nového? Plánujete rekonstrukci? Potřebujete pomoci či poradit? Pak neváhejte a obraťte se na nás.

Specializujeme se na návrhy a realizace interiérů bytových i komerčních prostor. Postaráme se o malé domácnosti, ale i o prostorné byty, rodinné domy a vily. Na základě Vašich požadavků a vizí vybereme vhodný nábytek, výmalbu, osvětlení, textilie i veškerý dekor k úplné dokonalosti a spokojenosti. Před samotnou realizací každého projektu připravíme kompletní návrh tak, aby vše bylo funkční a vkusné zároveň. Veškerý nábytek dovezeme za pomoci vlastního personálu až k Vám, abychom tak zajistili, že vše dorazí v pořádku a bez poškození.

Nabízíme prvotřídní služby v rámci zákaznického servisu a designový nábytek, který v běžných obchodech v Česku nenajdete. Jako jedni z mála se specializujeme na barokní design, který dokáže navodit až pohádkově kouzelnou zámeckou atmosféru. Italský design nábytku je věhlasný po celém světě a my Vám ho velice rádi zprostředkujeme.

Prospekt k interiérovým projektům
 

 Jak probíhá spolupráce?

 V případě zájmu nás kontaktujte a domluvte si s námi osobní schůzku, sdělte nám svá přání

 Přijedeme si zaměřit prostory v místě realizace

 Vypracujeme předběžný návrh s cenovou nabídkou a vše s Vámi zkonzultujeme

 Na základě naší dohody vytvoříme finální návrh k odsouhlasení a domluvíme si harmonogram realizace

 Následně Vám poskytneme asistenci v doladění veškerých detailů a doplňků

 V případě Vaší spokojenosti je spokojenost i na naší straně, o to nám jde především

 

 3D vizualizace

Jak bude vypadat křeslo vedle sedací soupravy? A co to krásné svítidlo nad jídelním stolem? Bude Vám vyhovovat dispoziční řešení nábytku? Představivostí a fantazií jsme obdařeni téměř všichni. Vidět ale z výkresu dispozice a skutečnou podobu italského interiéru vyžaduje určitý talent. Nahlédněte s námi do budoucnosti a prohlédněte si návrh Vašeho interiéru ještě před samotnou realizací. Nabízíme Vám totiž moderní 3D vizualizace, které budou věrně reprezentovat a znázorňovat barevné provedení nábytku, umístění osvětlení a dekory interiérových prvků. Jsme schopni Vám zhotovit podrobný návrh bytu či domu, ale rádi se také zaměříme na jednotlivé místnosti. Návrhy ložnice, jídelny či obývacího pokoje jsou pro nás maličkostí.

Jednotlivé prvky interiéru převezmeme do vizualizace přímo z modelových knihoven výrobce, nebo je sami vymodelujeme dle skutečné podoby, ať už se jedná o konferenční stolek či svítidlo. Stejně tak zpracujeme i dekory materiálů nábytku, podlah nebo pracovních desek. Vše poskládáme tak, aby celek věrně reprezentoval vzhled Vašeho budoucího interiéru a maximálně Vám ho tak přiblížil.

Bližší informace o 3D vizualizacích

 

 Zakázková výroba

Domov je nenahraditelné místo, kde jsme obklopeni lidmi a věcmi, na kterých nám záleží. Italský nábytek snoubí styl, kvalitu a jedinečnost. Díky naší široké nabídce modulů a variability Vám umožníme sestavit si vysněnou knihovnu, dětský pokoj, pracovní místnost, nebo třeba i prádelnu dle Vašich představ a požadavků. Náš modulární nábytek je k dispozici v mnoha barevných variantách, které navíc lze volně kombinovat. Naše zakázková výroba je kombinací designu a funkčnosti, v souladu s Vaším přáním. Abyste si kompozici dokázali lépe představit v prostoru, připravíme Vám zdarma 2D i 3D vizualizaci. Jednoduše řečeno, italský nábytek dodá Vašemu domovu to pravé kouzlo a my Vás rádi okouzlíme.

Bližší informace zde

 

 Závěsy a záclony

Závěsy a záclony mají dlouhou historii a tradici, jež sahá až do starověkého Egypta, více než 6000 let před naším letopočtem. Například v Anglii se až do konce 16. století používaly výhradně dřevěné okenice, jen na vnitřních vchodech do různých místností se umisťovaly závěsy. První záclony na oknech byly z jednoho kusu, zavěšené na kovové tyči nad oknem a visící jen na jedné straně okna. Až z konce 17. století známe závěsy po obou stranách okna, kdy již neplnily jen svou funkci zastínění, ale byly rovněž součástí určitého dekoru tehdejších interiérů. V bohatších domácnostech se používaly materiály jako hedvábí, či jemná bavlněná příze. V těch chudších pak byla standardem tmavá česaná vlna, která byla dostupná a svůj účel plnila.

V dnešní době je užitek záclon a závěsů více designový, než aby plnil funkci. Spousta lidí již má rolety či žaluzie jako stínící techniku a závěsy používají jen jako vlastní dekor oken. Přesto mají své místo v téměř každé běžné domácnosti a okna bez nich působí holým dojmem. Dodají interiéru pocit útulnosti a dokáží barevně podtrhnout atmosféru Vašeho domova.

Jsou velice univerzálním dekoračním prvkem přesahujícím nejrůznější designové styly:

 Úvazy, které mohou být především textilní, šňůrové a kovové.

 Střapce, ze kterých můžete vytvořit solitéry vaší domácnosti v podobě vysoce zdobných kousků, nebo z těch v modernímjednoduchém stylu.

 Lemovky, kterými dekorujeme boční strany závěsů, nebo jimi závěsy vodorovně zakončujeme.

 Paspule, které všíváme do členících švů závěsů a také do hran polštářů a doplňků.

Bližší informace o závěsech a záclonách

 

 Tapety

Tapety na zeď vdechují stěnám život a jsou vítaným pomocníkem při navrhování moderních i stylových interiérů. Při použití správné tapety ovlivníte prostor místnosti a ze stěny tak na Vás bude dýchat příjemná atmosféra. Oživte a zkrášlete svůj domov a vyberte si tapety na zeď přesně podle Vašeho osobitého vkusu.


 

Bližší informace o tapetách

 

 Dekorativní lišty

Dekorativní lišty se často používají jako krycí garnýže pro okenní dekorace, nebo jako nenápadné prvky pro dodatečný rozvod napájení nejrůznějších elektrických prvků v interiéru. Velmi často také slouží pro instalaci nepřímého osvětlení. Oblíbené jsou zejména při rekonstrukcích interiérů, kde mohou zakrýt nejrůznější nerovnosti (například starý sokl v případě podlahových lišt), ale také různé praskliny, či jiné defekty stěn a stropů.

Tyto lišty pak mohou velmi dobře posloužit jako ukončení malby, tapety, nebo jiného dekoru stěny či stropu. Jejich všestrannost zde však nekončí. Díky nekonečným možnostem povrchové úpravy jsou často používány také jako dekorační lišty na nejrůznější plochy nábytku, dřevěného obložení, dveřních či okenních portálů a vytvářejí tak pocit plasticity.

Hodí se zároveň pro umístění nepřímého osvětlení, čímž podtrhují jejich praktické využití a v neposlední řadě dodají Vašemu interiéru osobitou eleganci.

Bližší informace o dekorativních lištách

 

 Umělecké štukatérství

Navrhneme Vám architektonické komponenty pro design interiérových výzdob. Vytvoříme výkresovou dokumentaci i grafickou vizualizaci, se kterou si budete moci do detailu představit finální podobu celého prostoru. Od štukových výzdob a nástěnných maleb až po historické dlažby. Ke každé realizaci vždy přistupujeme individuálně a s respektem k historii.

Náš partner Oliver Braun, s. r. o., je uměleckořemeslná firma uměleckých štukatérů, sochařů a restaurátorů. Provádí obnovu kulturních a historických objektů, zejména výzdobu architektonických částí fasád a dekorací omítek v interiérech. Vytváří nové návrhy zdobných prvků a propojují moderní prostory s krásou historických slohů a směrů. Tvoří formy pro odlévání reprodukcí sochařských a štukatérských prací ze sádry a umělého kamene. Restaurují a vyrábí štukové ornamenty, historické luxusní omítky, umělý mramor a umělý kámen.

Bližší informace o uměleckém štukatérství 

 

 Osvětlení

Není osvětlení jako osvětlení. I takové svítidlo může být samo o sobě designovým prvkem, který plní nejen svou praktickou funkci, ale může také sloužit jako ozdoba Vašeho interiéru. U nás v italieru máme na výběr z mnoha různých světel, díky kterým si doma vytvoříte příjemnou atmosféru, ať už se jedná o stojací či malé stolní lampičky, závěsná lustry či nástěnná svítidla. Pokud si s výběrem osvětlení nevíte rady, rádi Vám pomůžeme s návrhem osvětlení v celém bytě i domě. Napište nám a my Vám zpracujeme návrh osvětlení na míru, včetně instalace.

 

 Zelené stěny a rostliny

Zastupujeme italského výrobce, který patří mezi první společnost na světě, která vytvořila koncept Semi-Natural ve výrobě stromů a rostlin. Přírodní kmeny jsou získávány z ekoligicky šetrných oblastí a podléhají anti-parazitní léčbě, která umožňuje našim stromům udržet si přirozený a krásný vzhled po celá léta. Nejlépe zpracovné umělé listy na trhu přispívají k tomu, že naše polopřírodní rostliny jsou jedinečné. Naše výrobky nepotřebují žádné zavlažování, ořezávání a údržbu.

ZELENÉ STĚNY

 zelené stěny si můžete vybrat z vybraných variant a nebo si nechat vyrobit pířmo na míru

 zelené stěny jsou umělé, pokud jsou do zelené stěny vložené větvičky, jsou přírodní

 možno také zpracovat a vyrobit obrazy nebo stěny s výřezem např. pro televizi

 rostliny od 2,5 metru až do 13 metrů výšky

 vyberte si druh rostliny, barvu a my Vám vyrobíme rostlinu na míru

 rostliny se vyrábí dle požadavků a dle umístění (průsvitnost světla, vložení do atypyckých tvarů apod).

 jedná se zejména o větší prostory - např. obchodní centra, hotely, restaurace, wellness, fitness centra, multikina, aquaparky, kanceláře a další

PROJEKTOVÉ ROSTLINY

Bližší informace o zelených stěnách a rostlinách

 

 Šijeme na míru 

Textilie dají interiéru útulný a zabydlený vzhled. Abychom interiér dotáhli k dokonalosti, ušijeme Vám na míru téměř cokoliv. Polštářky, ubrusy, potahy, přehozy i dekorace ušijeme v jakémkoliv designu. Máme stovky různých barevných variant a vyjdeme vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Použité materiály jsou kvalitní a jejich vzhled je spojením luxusu a elegance. Poptejte u nás textilie dle Vašeho přání a my pro Vás připravíme cenovou nabídku. Vzorníky materiálů Vám na vyžádání samozřejmě rádi zapůjčíme.

Bližší informace o šití na míru 

 

 Ostatní

I ty nejmenší detaily oddělují luxusní a designové interiéry od těch průměrných. Pokud jste našli zalíbení v italském designu, tak Vás naše sekce italských doplňků jistě potěší.

Prohlédněte si naše prospekty:

 dekorace Modenese

 koberce Modenese

 obklady Modenese

 dveře Modenese

 podlaha Modenese

 a další..

Nahlédněte do světa našich realizací

Nahlédněte do světa našich realizací

 

Poptávkový formulář

Telefon*