MENU
0
0

Interiér na klíč

Interiér na klíč

Profesionálně vypracované návrhy interiérů se stávají běžnou službou v soukromé i podnikatelské sféře. Vybavení interiéru na klíč vám ušetří čas, starosti a práci s realizací vašeho interiéru. Stěhujete se do nového? Plánujete rekonstrukci? Potřebujete pomoc či poradit? Využijte náš odborný tým, složený ze zkušených českých a italských designérů

Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů bytových i komerčních prostor. Postaráme se o malé domácnosti, ale i prostorné byty nebo rodinné domy a vily. Vybavíme interiér vašeho domu, či jakéhokoliv jiného projektu. Společně vybereme vhodný nábytek, výmalbu, osvětlení, textilie a vše dodekorujeme k úplné dokonalosti. Před samotnou realizací projektu připravíme návrh včetně zaměření prostor. Interiér vybavíme funkčně, vkusně a především dle přání a požadavků klientů. Nábytek přepravujeme vlastní dodávkou s personálem, který se stará o to, abychom vám zboží přivezli v pořádku a bez poškození.

Nabízíme prvotřídní služby a také prvotřídní kousky designového nábytku, který v běžných obchodech v Česku nenajdete. Jako jedni z mála se specializujeme na barokní design. Kouzelná zámecká atmosféra jde totiž ruku v ruce s kvalitním italským nábytkem a se zkušenostmi šikovných italských designérů.

Prospekt k interiérovým projektům

 

 Jak probíhá spolupráce?

 • Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás a domluvíme se na osobní schůzce.

 • Předložíme vám návrh a cenovou nabídku.

 • Přijedeme si zaměřit prostory v místě realizace.

 • Vypracujeme kompletní návrh vašeho interiéru.

 • Předložíme vám návrh k odsouhlasení a domluvíme si harmonogram realizace.

 • Poskytneme vám následnou asistenci a doladění detailů interiéru (doplňky, fotodokumentace a další).

 

 3D vizualizace

Představivostí a fantazií jsme obdařeni všichni. Vidět ale z výkresu dispozice a skutečnou podobu italského interiéru, to nedokáže každý. Jak bude vypadat křesílko vedle sedací soupravy? A co to krásné svítidlo nad jídelním stolem? Bude vám vyhovovat dispoziční řešení nábytku? Nahlédněte s námi do budoucnosti a prohlédněte si návrh vašeho interiéru ještě před samotnou realizací. Nabízíme vám moderní 3D vizualizaci a italské návrhy interiéru, které budou věrně reprezentovat a znázorňovat barevné provedení nábytku a dekory interiérových prvků, umístění dekorací i podobu svítidel. Jsme schopni vám zhotovit podrobný návrh domu i návrh bytu nebo se rádi zaměříme na jednotlivé místnosti. Návrhy ložnice, jídelny či obývacího pokoje jsou pro nás maličkostí.

Jednotlivé prvky designu interiéru převezmeme do vizualizace přímo z modelových knihoven výrobce, nebo je vymodelujeme dle skutečné podoby, ať už se jedná o svítidlo či konferenční stolek. Stejně tak dekory materiálů nábytku, podlah nebo pracovních desek italského designu. Vše pak poskládáme tak, aby celek věrně reprezentoval vzhled vašeho budoucího interiéru a vám ho tak maximálně přiblížil.

Bližší informace o 3D vizualizacích

 

 Zakázková výroba

Domov je nenahraditelný. Je to místo, kde jsme obklopeni lidmi a věcmi, na kterých nám záleží. Italský nábytek snoubí styl, kvalitu a jedinečnost. Díky naší široké nabídce modulů a variability Vám umožníme sestavit si vysněnou knihovnu, dětský pokoj, prádelnu, pracovní místnost dle Vašich představ a požadavků. Náš modulární nábytek je k dispozici v mnoha barevných variantách, které navíc lze kombinovat. Abyste si kompozici dokázali lépe představit v prostoru, připravíme vám zdarma 2D, 3D vizualizaci. Zkrátka, italský nábytek dodá vašemu domovu to pravé kouzlo. Naše zakázková výroba je kombinací designu a funkčnosti dle Vašeho přání.

Bližší informace zde

 

 Závěsy a záclony

Závěsy a záclony jsou nejstarším způsobem stínění a zkrášlení oken. Mají za úkol zlomit prostup slunečních paprsků do interiéru a vytvořit tak pro naše oči komfortní světelné prostředí. Další důležitou úlohou je tepelná a zvuková izolace a dekorační funkce.

Závěsy jsou velmi univerzálním dekoračním prvkem přesahujícím nejrůznější designové styly:

 • úvazy, které mohou být především textilní, šňůrové a kovové.

 • střapce, ze kterých můžete vytvořit solitéry vaší domácnosti v podobě vysoce zdobných kousků, nebo z těch v modernímjednoduchém stylu.

 • lemovky, kterými dekorujeme boční strany závěsů, nebo jimi závěsy vodorovně zakončujeme.

 • paspule, které všíváme do členících švů závěsů a také do hran polštářů a doplňků.

  

Bližší informace o závěsech a záclonách

 

 Tapety

Tapety na zeď vdechují stěnám život a jsou vítaným pomocníkem při navrhování moderních i stylových interiérů. Při použití správné tapety ovlivníte prostor místnosti a ze stěny na vás bude dýchat příjemná atmosféra. Oživte a zkrášlete váš domov a vyberte si tapety na zeď určené přesně pro vás. V naší nabídce naleznete klasické papírové tapety, moderní vliesové tapety na zeď, odolné vinylové tapety, ale i pestrukty nebo třeba sklovláknité tapety. 

 

Bližší informace o tapetách

 

 Dekorativní lišty

Dekorativní lišty se často používají jako krycí garnýže pro okenní dekorace nebo nenápadné prvky pro dodatečný rozvod napájení nejrůznějších elektrických prvků v interiéru. Velmi často také slouží pro instalaci nepřímého osvětlení. Oblíbené jsou zejména při rekonstrukci interiérů, kde mohou zakrýt nejrůznější nerovnosti (v případě podlahových lišt například starý sokl), ale také různé praskliny či jiné defekty stěn a stropů.

Velmi dobře pak tyto lišty poslouží jako ukončení malby, tapety či jiného dekoru stěny či stropu. A zde jejich všestrannost nekončí. Díky nejrůznějším možnostem povrchové úpravy, jsou často používány také jako dekorační lišty na nejrůznější plochy nábytku, dřevěného obložení, dveřních či okenních portálů, kde jednoduše vytvářejí pocit plastičnosti.

Hodí se také pro umístění nepřímého osvětlení, což podtrhuje jejich praktické využití a v neposlední řadě dodají vašemu interiéru osobitost a eleganci.

      

 

      

Bližší informace o dekorativních lištách

 

 Umělecké štukatérství

Navrhneme vám architektonické komponenty pro design interiérových výzdob. Vytvoříme výkresovou dokumentaci i grafickou vizualizaci, se kterou si budete moci do detailu představit finální podobu celého prostoru. Od štukových výzdob a nástěnných maleb až po historické dlažby. Ke každé realizaci vždy přistupujeme s respektem k historii.

Náš partner Oliver Braun s.r.o. je uměleckořemeslná firma uměleckých štukatérů, sochařů a restaurátorů. Provádí obnovu kulturních a historických objektů, zejména výzdobu architektonických částí fasád a dekorací omítek v interiérech. Vytváří nové návrhy zdobných prvků a propojují moderní prostory s krásou historických slohů a směrů. Tvoří formy pro odlévání reprodukcí sochařských a štukatérských prací ze sádry a umělého kamene. Restaurují a vyrábí štukové ornamenty, historické luxusní omítky, umělý mramor a umělý kámen.

      

Bližší informace o uměleckém štukatérství 

 

 Osvětlení

Osvětlení patří v současné době k nejrychleji se rozvíjejícímu segmentu. Světlo ovlivňuje to, jak se cítíte a jakou máte náladu. Neberte výběr světla na lehkou váhu. Vyberte si takové, které vám padne do noty. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s pomocí lamp, stolních lampiček, závěsných světel nebo stropních svítidel. Pokud si s výběrem vhodných světel nevíte rady, rádi vám pomůžeme s návrhem osvětlení v celém bytě nebo domě. Nabídka je široká, napište nám a my vám zpracujeme návrh osvětlení na míru včetně instalace.

         

Prohlédněte si naše prospekty k osvětlení:

 

 Zelené stěny a rostliny

Zastupujeme italského výrobce, který patří mezi první společnost na světě, která vytvořila koncept Semi-Natural ve výrobě stromů a rostlin. Přírodní kmeny jsou získávány z ekoligicky šetrných oblastí a podléhají anti-parazitní léčbě, která umožňuje našim stromům udržet si přirozený a krásný vzhled po celá léta. Nejlépe zpracovné umělé listy na trhu přispívají k tomu, že naše polopřírodní rostliny jsou jedinečné. Naše výrobky nepotřebují žádné zavlažování, ořezávání a údržbu.

ZELENÉ STĚNY

 • Zelené stěny si můžete vybrat z vybraných variant a nebo si nechat vyrobit pířmo na míru
 • Zelené stěny jsou umělé, pokud jsou do zelené stěny vložené větvičky, jsou přírodní
 • Možno také zpracovat a vyrobit obrazy nebo stěny s výřezem např. pro televizi

PROJEKTOVÉ ROSTLINY

 • Rostliny od 2,5 metru až do 13 metrů výšky
 • Vyberte si druh rostliny, barvu a my Vám vyrobíme rostlinu na míru
 • Rostliny se vyrábí dle požadavků a dle umístění (průsvitnost světla, vložení do atypyckých tvarů apod).
 • Jedná se zejména o větší prostory - např. obchodní centra, hotely, restaurace, wellness, fitness centra, multikina, aquaparky, kanceláře a další

Prohlédněte si naše prospekty k polopřírodním rostlinám a zeleným stěnám:

Bližší informace o zelených stěnách a rostlinách

      

 

 Šijeme na míru 

Textilie dají interiéru útulný a zabydlený vzhled. Abychom interiér dotáhli k dokonalosti ušijeme vám na míru téměř cokoliv. Polštářky, ubrusy, potahy, přehozy i dekorace ušijeme v jakémkoliv designu. Máme stovky různých barevných variant a vyjdeme vstříc i nejnáročnějším zákazníkům. Použité materiály jsou kvalitní a jejich vzhled je spojením luxusu a elegance. Poptejte u nás textilie dle vašeho přání a my vám rádi připravíme cenovou nabídku. Vzorníky materiálů Vám rádi zapůjčíme.

   

Bližší informace o šití na míru 

 

 Ostatní

I ty nejmenší detaily oddělují luxusní a designové interiéry od těch průměrných. Pokud jste našli zalíbení v italském designu, tak vás naše sekce italských doplňků jistě potěší. 

Prohlédněte si naše prospekty:

 

Nahlédněte do světa našich realizací

 

Poptávkový formulář

Telefon*