Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Kariéra

Obchodní zástupce pro prodej luxusního italského bytového a kancelářského nábytku

Jsme interiérové studio a přední distributoři luxusního italského bytového a kancelářského nábytku pro Českou republiku a Slovensko. Naše exkluzivní produkty spojují špičkový design s prvotřídní kvalitou. Jsme hrdí na to, že přinášíme našim zákazníkům eleganci a styl do jejich domovů a komerčních prostor. V současné době rozšiřujeme naše obchodní aktivity a hledáme talentovanou osobnost, která se připojí k našemu týmu jako obchodní zástupce.

Pracovní poměr:
práce na plný úvazek

Smluvní vztah:
práce na živnostenský list/IČO

Vzdělání:
středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky:
angličtina (středně pokročilá)

Benefity:
zahraniční pracovní cesty, mobilní telefon, individuální rozvržení pracovní doby, provize z prodeje, firemní akce, účast na zahraničních konferencích, notebook, vlastní organizace náplně práce, kafetérie, sleva na firemní výrobky/služby

Pracovní oblasti:

- Jižní Čechy nebo Středočeský kraj a Praha

Náplň práce:

- Aktivní prodej luxusního italského bytového a kancelářského nábytku
- Identifi kace nových obchodních příležitostí
- Pravidelné reportování obchodních výsledků a aktivit
- Navolávání studených kontaktů
- Hledání nových klientů v rámci B2B (komerce, hotely, restaurace)

Požadavky:

- Minimálně 2 roky praxe v oblasti prodeje
- Obchodní duch
- Komunikativní úroveň AJ, IT výhodou
- Schopnost pracovat pod tlakem a odolnost vůči stresu
- Ochota cestovat
- Potřeba učit se novým informacím a dovednostem (i technickým postupům)
- Znalost nábytku a kancelářských produktů výhodou
- Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil

Benefity:

- Fixní mzda + ATRAKTIVNÍ provize z prodeje
- Asistentka pro pomoc s cenotvorbou
- Podrobné zaškolení
- Kariérní růst
- Perfektní systém pro práci se zakázkami
- Komunikace s vlastními špičkovými designéry a architekty
- Školení v Itálii přímo u jednotlivých výrobců
- Služební cesty na veletrhy do Milána
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost využití našich luxusních kanceláří v centru Českých Budějovic, včetně kafetérie
- Společné fi remní eventy
- Služební notebook a telefon
- Služební automobil po prvním roce zaměstnání
- Veškeré produkty za nákupní cenu

Jak se připojit:

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k úspěchu naší společnosti, zašlete nám svůj životopis s fotografi í a motivační dopis na e-mail: ivana@italier.cz nebo volejte +420 736 488 102.

Budeme se těšit!